יום ראשון, 7 בספטמבר 2014

מסחר עצמאי במט"ח

היי, רק רציתי לעדכן שחזרתי לסחור באופן עצמאי.

תאמת הסיבה היחידה שחזרתי לסחור באופן עצמאי היא הירידה בשער של היורו\שקל.
כאשר הירידה בצמד התקרבה לתחתית של השנים האחרונות, שמשם כל פעם שהשער מגיע לערך הזה הוא רץ חזרה למעלה, התחלתי לקנות כל פעם קצת וכשהוא חזר לעלות מכרתי הכל.

באופן כללי אני לא כל כך אוהב לסחור עצמאית, כי זה דורש לשבת מול הגרפים ובעצם הופך להיות סוג של עבודה וכל הרעיון הוא שאני מחפש שהכסף יעבוד בשבילי ולא אני בשבילו. אבל יש משהו בריגוש הזה של לסחור עצמאית ולהרוויח (או להפסיד) הרבה כסף מהר מאוד.

מהעיסקה על הצמד עשיתי כמעט 90% בשבועיים.

לאחר מכן משכתי את סכום ההפקדה הראשוני וכעת גם אם אני יפסיד את כל החשבון אני עדיין לא יפסיד את ההשקעה ההתחלתית. הרעיון הוא כל פעם שיש רווחים למשוך חלק החוצה ואם יש הפסדים כמובן לא להפקיד עוד כסף כמו מהמר בקזינו שאומר לעצמו שהפעם הוא יצליח ויחזיר את הכסף.

כרגע אני מסתכל בעיקר על:

  • bitcoin
  • litecoin
  • silver
  • FTSE
  • EUR/ILS
  • Intel


אז אם אתה רוצים לראות במה אני סוחר אתם מוזמנים לעקוב אחר החשבון שלי כאן

כמובן שחשוב לי לאמר כרגיל שמסחר עצמאי במט"ח זה עסק מאוד מסוכן בעיקר בגלל המינוף שמסחר מסוג זה מאפשר.
וכמובן שאם אתם עוקבים אחר החשבון שלי אני יכול להפסיד חלק או את כל הכסף מהחשבון הזה ולכן ההחלטה האם לעקוב אחר החשבון היא באחריותכם והמידע המופיע משמש לידע כללי בלבד ולא לפעולה כל שהיא.

המידע המובא באתר מציג את דעתו האישית של הכותב בלבד והינו לידע כללי בלבד ואין לראותו משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה בניירות ערך ו/או מכשיר פיננסי אחר. הדברים אינם מהווים תחליף לייעוץ ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה בהם שימוש עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. לכותב אין רישיון ייעוץ או שיווק השקעות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה