יום ראשון, 19 בפברואר 2017

קרן הגשמה - השקעה שניה - לונדון קילבורן

לאחר השקעה קודמת מוצלחת בקרן הגשמה במסגרת השקעה "מנהטן 2", ביצעתי את ההשקעה השניה שלי במסגרת הקרן בלונדון קילבורן.


תקציר ההשקעה כפי שמופיע בתקציר ההשקעה שנשלח:

הפרויקט ממוקם בשכונת Kilburn הממוקמת במחוז Camden שבצפון מערב לונדון, המחוז השני בגודלו בלונדון במונחי מספר בתי עסק (אחרי Westminster).

במחוז ישנן כ- 350 אלף משרות, המהוות 7% מכל התעסוקה בלונדון, ועל פי התחזיות, כ- 48 אלף משרות נוספות ייווצרו במחוז עד לשנת 2036. המקצועות הבולטים במחוז הם בתחום המשפטי, ראיית החשבון, אדריכלות והנדסה, מחקר מדעי, פרסום ושיווק, המהווים יחד כ- 20% מהתעסוקה במחוז.

במחוז מתגוררים כ- 240 אלף תושבים, ועל פי התחזיות, עד שנת 2026 מספר התושבים במחוז יגדל ב- 20,500 (צמיחה של כ- 8.5%).

שכונת Kilburn, שכונה בעלת גישה נוחה לאמצעי תחבורה ציבוריים, הכוללים ארבע תחנות רכבת ומספר רב של אוטובוסים המשרתים את האזור ומספקים גישה ישירה למרכז לונדון.

הפרויקט נמצא במרחק של כ- 6 דקות מתחנת הרכבת התחתית Kilburn ומרחק של כ- 2 דקות מתחנת הרכבת העילית Brondesbury.

הפרויקט סמוך לרחוב הראשי Kilburn High Rd (כביש A5) החוצה את כל לונדון ושכונת Kilburn, ומתחבר למרכז לונדון וממוקם בקו ראשון לפארק Kilburn Grange Park.

הפרויקט נמצא במרחק של כמה דקות מבתי הספר בשכונת Kilburn

משך הפרויקט הצפוי כ- 27 חודשיםההשקעה הזו, זו ההשקעה הראשונה של קרן הגשמה שקיבלה אישור של הרשות לניירות ערך ופורסמה כתשקיף השקעה בהיתר הרשות.

מדובר פה לדעתי על התפתחות משמעותית ברמת הביטחון והאמינות של השקעה בקרן.
אמנם, השקעות מפוקחות על ידי הרשות לא מבוטחות כנגד רמאויות או כשלונות, אך מדובר פה על חיזוק משמעותי מבחינה תפיסתית, לפחות לדעתי.השקעתי 20,000 פאונד, שהם נכון ליום העברת הכספים 95,440 ש"ח.

כולי תקווה שההשקעה הזו תהייה טובה לפחות כמו ההשקעה הקודמת של הגשמה בה השקעתי ומבטיח לעדכן בכל התפתחות שתהייה.

המידע המובא באתר מציג את דעתו האישית של הכותב בלבד והינו לידע כללי בלבד ואין לראותו משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה בניירות ערך ו/או מכשיר פיננסי אחר. הדברים אינם מהווים תחליף לייעוץ ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכל העושה בהם שימוש עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. לכותב אין רישיון ייעוץ או שיווק השקעות.

תגובה 1:

  1. כתבה על קושי בפרוייקט שלהם
    http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3709724,00.html

    השבמחק